Козачок Богдана

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Козачок Богдана: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 14 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є декларації
  • та інше.

Поширені питання про Козачок Богдана

Сервіс знаходить інформацію про Козачок Богдана у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Козачок Богдана, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Козачок Богдана має борги?

Так. Є 8 записів про борги у Козачок Богдана.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Козачок Богдана. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

В базі податкових боргів знаходиться Козачок Богдана?

Так, знайдено 8 податкових боргів. Список сум боргів: 0,12785 тисяч гривень; 0,05421 тисяч гривень; 0,03072 тисяч гривень та інші. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС В ІВ-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛ. (КОЛОМИЙСЬКИЙ Р-Н); ГУ ДФС В ІВ-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛ. (КОЛОМИЙСЬКИЙ Р-Н) та інші.

Козачок Богдана - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Козачок Богдана - учасник судових засідань?

Так, є 1 судова справа.

Козачок Богдана - судима людина?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Козачок Богдана є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 1 судове засідання і Козачок Богдана є учасником судового процесу. Предмети судових справ: визнання бездіяльності протиправною та зобовязання вчинити дії

Знайдені декларації державних службовців?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Козачок Богдана, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Козачок

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрали статистику записів по Козачок Богдана

Стастистика записів щодо Козачок БогданаВідсоток
Записи про борги57.14%
Судові засідання7.14%
Декларації чиновників або дані їх родичів21.43%
Записи про корупцію7.14%
Бізнес діяльність7.14%

Досьє на Козачок Богдана. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Козачок Богдана є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Козачок Богдана, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Козачок Богдана. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Козачок Богдана у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Козачок Богдана?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).