Кошельников Ілля Русланович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Кошельников Ілля Русланович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Які дані знайдені про Кошельников Ілля Русланович?

Сканбі знайшов відомості про Кошельников Ілля Русланович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Кошельников Ілля Руслановичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Кошельников Ілля Русланович?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Кошельников Ілля Русланович.

Є записи про штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Кошельников Ілля Русланович Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Кошельников Ілля Русланович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Кошельников Ілля Русланович відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Кошельников Ілля Русланович

Стастистика записів щодо Кошельников Ілля РуслановичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Кошельников Ілля Русланович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Кошельников Ілля Русланович
Стягувач
держава в о*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Патру*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Центрально-міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніп*****
Виконавець
Смаглюк Ольг*****

Дослідження профілю Кошельников Ілля Русланович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Кошельников Ілля Русланович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Кошельников Ілля Русланович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Кошельников Ілля Русланович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Кошельников Ілля Русланович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Кошельников Ілля Русланович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Кошельников Ілля Русланович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Кошельников Ілля Русланович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Кошельников Ілля Русланович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Кошельников Ілля Русланович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Кошельников Ілля Русланович, а також перевіряємо, чи не включений Кошельников Ілля Русланович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Кошельников Ілля Русланович.