Кордін Станіслав

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Кордін Станіслав: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Поширені питання про Кордін Станіслав

Сервіс знаходить інформацію про Кордін Станіслав у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Кордін Станіслав, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові записи має Кордін Станіслав?

Знайшли 1 судове засідання.

Яка інформація про судимість Кордін Станіслав?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Кордін Станіслав бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Кордін Станіслав є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дтп та франшизи

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Кордін Станіслав, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Кордін

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрано статистику за Кордін Станіслав

Стастистика записів щодо Кордін СтаніславВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Кордін Станіслав. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Кордін Станіслав, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Кордін Станіслав зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Кордін Станіслав.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Кордін Станіслав, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Кордін Станіслав. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Кордін Станіслав власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Кордін Станіслав.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Кордін Станіслав у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Кордін Станіслав заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Кордін Станіслав, а також перевіряємо, чи не включений Кордін Станіслав до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Кордін Станіслав.