Клименко Вікторія Антонівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Клименко Вікторія Антонівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 34 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Клименко Вікторія Антонівна

Якщо шукаєте Клименко Вікторія Антонівна, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Клименко Вікторія Антонівна?

Борги у Клименко Вікторія Антонівна знайшлись. Сервіс показує 2 записи про борги у Клименко Вікторія Антонівна.

Ви знайшли адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Клименко Вікторія Антонівна є директором або засновником.

Я знайду компанії у Клименко Вікторія Антонівна?

Так. Є відомості про 1 компанію, де людина значиться засновником або директором.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Клименко Вікторія Антонівна?

Так, є дані про стягнення коштів у виконавчих провадженнях. Кількість записів: 1.

Клименко Вікторія Антонівна має комунальні борги?

Борги по комунальних послугах знайдені в виконавчих провадженнях.

Клименко Вікторія Антонівна має виконавчі провадження?

Так, знайшли 2 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Клименко Вікторія Антонівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Клименко Вікторія Антонівна

Аналітика записів щодо Клименко Вікторія Антонівна

Стастистика записів щодо Клименко Вікторія АнтонівнаВідсоток
Записи про борги5.88%
Бізнес діяльність2.94%
Тексти судових рішень91.18%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Клименко Вікторія Антонівна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Клименко Вікторія Антонівна
Стягувач
КОМУНАЛЬНЕ ПІ*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Червонозаводс*****
Категорія стягнення
стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Основ’янсько-Слобідський відділ державної виконавчої служби у місті Харк*****
Виконавець
Бублій Анна*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_chz*****
Боржник
Клименко Вікторія Антонівна
Стягувач
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНО*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
приватний нотаріус Обухівського рай*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Приватний викон*****
Виконавець
Журид Сергій*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
pv_zh*****

Дослідження профілю Клименко Вікторія Антонівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Клименко Вікторія Антонівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Клименко Вікторія Антонівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Клименко Вікторія Антонівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Клименко Вікторія Антонівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Клименко Вікторія Антонівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Клименко Вікторія Антонівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Клименко Вікторія Антонівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Клименко Вікторія Антонівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Клименко Вікторія Антонівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Клименко Вікторія Антонівна, а також перевіряємо, чи не включений Клименко Вікторія Антонівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Клименко Вікторія Антонівна.