Климчук Юрій Леонідович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Климчук Юрій Леонідович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 14 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Питання-відповіді про Климчук Юрій Леонідович

Сервіс знаходить інформацію про Климчук Юрій Леонідович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Климчук Юрій Леонідович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Климчук Юрій Леонідович?

Так, ми знайшли 5 боргових записів у Климчук Юрій Леонідович.

Який номер телефону у Климчук Юрій Леонідович?

Звіт містить дані про номер телефону Климчук Юрій Леонідович.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 3 адреси в 3 областях України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Знайдені адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Климчук Юрій Леонідович є директором або засновником.

Які податкові борги має Климчук Юрій Леонідович?

Сканбі знайшов 5 податкових боргів до податкової. В записах містяться наступні суми боргів: 0,00128 тисяч гривень; 0,15728 тисяч гривень; 0,03512 тисяч гривень та інші. Інформація відноситься до наступних податкових установ: ГУ ДПС У М.КИЄВІ (СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н М.КИЄВА) та інші.

Доступні відомості про компанії Климчук Юрій Леонідович?

Сканбі знайшов 4 компанії. В цих записах людина є директором або засновником.

В яких некомерційних організаціях бере участь Климчук Юрій Леонідович?

Знайдено 2 некомерційні організації, де значиться Климчук Юрій Леонідович.

Є інформація про підприємницьку діяльність Климчук Юрій Леонідович?

Так, пошукова система знайшла 3 записи з реєстру осіб-підприємців.

Я дізнаюсь, який номер телефону у Климчук Юрій Леонідович?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Я побачу електронну пошту людини у звіті?

Ви побачите 1 електронну пошту людини.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Климчук Юрій Леонідович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Климчук Юрій

Перевіряємо Климчук Юрій Леонідович за наступними реєстрами

Климчук Юрій Леонідович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Климчук Юрій ЛеонідовичВідсоток
Записи про борги35.71%
Громадська діяльність14.29%
Бізнес діяльність50%

Досьє на Климчук Юрій Леонідович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Климчук Юрій Леонідович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Климчук Юрій Леонідович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Климчук Юрій Леонідович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Климчук Юрій Леонідович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Климчук Юрій Леонідович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).