Капиш Ігор Миколайович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Капиш Ігор Миколайович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Капиш Ігор Миколайович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Капиш Ігор Миколайович. Повні дані доступні після отримання звіту.

У Капиш Ігор Миколайович є суди?

Так, є 2 судові справи.

Яка інформація про судимість Капиш Ігор Миколайович?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Капиш Ігор Миколайович (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 2 судові справи, де Капиш Ігор Миколайович значиться стороною в справі. Предмети судових справ: позовна заява про поділ спадкової маси, визнання права власності на майно у порядку спадкування; про визнання права власності на земельні ділянки

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Капиш Ігор Миколайович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Капиш Ігор

Перевірка Капиш Ігор Миколайович відбувається за такими реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Капиш Ігор Миколайович

Стастистика записів щодо Капиш Ігор МиколайовичВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Капиш Ігор Миколайович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Капиш Ігор Миколайович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Капиш Ігор Миколайович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Капиш Ігор Миколайович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Капиш Ігор Миколайович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Капиш Ігор Миколайович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Капиш Ігор Миколайович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Капиш Ігор Миколайович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Капиш Ігор Миколайович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Капиш Ігор Миколайович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Капиш Ігор Миколайович, а також перевіряємо, чи не включений Капиш Ігор Миколайович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Капиш Ігор Миколайович.