Івашенюк Анна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Івашенюк Анна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Івашенюк Анна

Scanbe.io агрегує дані про Івашенюк Анна з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Івашенюк Анна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Івашенюк Анна має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Івашенюк Анна.

У Івашенюк Анна є суди?

Знайдено 1 запис в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Івашенюк Анна?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Івашенюк Анна (інформація публікується з 2015 року). Знайдено 1 судове засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та ії вихованні

Чи є особа в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Івашенюк Анна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Івашенюк

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Івашенюк Анна: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Івашенюк АннаВідсоток
Записи про борги50%
Судові засідання50%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Івашенюк Анна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Івашенюк Анна Василівна
Стягувач
Флік Анд*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Славутський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Гол*****

Дослідження профілю Івашенюк Анна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Івашенюк Анна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Івашенюк Анна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Івашенюк Анна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Івашенюк Анна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Івашенюк Анна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Івашенюк Анна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Івашенюк Анна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Івашенюк Анна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Івашенюк Анна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Івашенюк Анна, а також перевіряємо, чи не включений Івашенюк Анна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Івашенюк Анна.