Ількун Платон Богданович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ількун Платон Богданович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є декларації
  • та інше.

Питання-відповіді про Ількун Платон Богданович

Scanbe.io агрегує дані про Ількун Платон Богданович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Ількун Платон Богданович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи є записи про державну службу Ількун Платон Богданович?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ількун Платон Богданович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Ількун Платон Богданович за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Ількун Платон Богданович

Стастистика записів щодо Ількун Платон БогдановичВідсоток
Декларації чиновників або дані їх родичів100%

Дослідження профілю Ількун Платон Богданович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Ількун Платон Богданович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Ількун Платон Богданович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Ількун Платон Богданович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Ількун Платон Богданович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Ількун Платон Богданович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Ількун Платон Богданович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Ількун Платон Богданович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Ількун Платон Богданович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Ількун Платон Богданович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Ількун Платон Богданович, а також перевіряємо, чи не включений Ількун Платон Богданович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Ількун Платон Богданович.