Грушецький Северин Володимирович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Грушецький Северин Володимирович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • Є судові рішення
  • та інше.

Грушецький Северин Володимирович: відповіді на питання

Сервіс знаходить інформацію про Грушецький Северин Володимирович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Грушецький Северин Володимирович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові справи має Грушецький Северин Володимирович?

Особа є стороною в 2 судових справах.

Яка інформація про судимість Грушецький Северин Володимирович?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Грушецький Северин Володимирович бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайшли 2 судових засідання і Грушецький Северин Володимирович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: воронка д.в. до грушецької з.м., грушецького в.і.,грушецького т.в., грушецького с.в., грушецької а.в., грушецького і.в. про виселення; воронка д.в. до грушецької з.м., грушецького в.і., грушецькогот.в., грушецького с.в., грушецької а.в., грушецького і.в. про усунення перешкод в користуванні майном шляхом виселення

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Грушецький Северин Володимирович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Грушецький Северин Володимирович відбувається за такими реєстрами

Аналітика записів щодо Грушецький Северин Володимирович

Стастистика записів щодо Грушецький Северин ВолодимировичВідсоток
Судові засідання50%
Тексти судових рішень50%

Досьє на Грушецький Северин Володимирович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Грушецький Северин Володимирович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Грушецький Северин Володимирович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Грушецький Северин Володимирович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Грушецький Северин Володимирович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Грушецький Северин Володимирович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).