Гром Сергій Федорович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гром Сергій Федорович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Гром Сергій Федорович

Scanbe.io агрегує дані про Гром Сергій Федорович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Гром Сергій Федорович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Є відомості про судові засідання у Гром Сергій Федорович?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Є інформація про судимість Гром Сергій Федорович?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Гром Сергій Федорович бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Сканбі знайшов 1 судову справу, де Гром Сергій Федорович значиться стороною в справі. Описання судових засідань: гав"як в.п. до гром с.ф. про відшкодування витрат, затрачених на добудову та облаштування домогосподарства, оплату приватизації об"єкта, повернення технологічногобудівельного інструменту або сплату їх вартості

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гром Сергій Федорович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Гром Сергій

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Гром Сергій Федорович

Стастистика записів щодо Гром Сергій ФедоровичВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Гром Сергій Федорович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Гром Сергій Федорович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Гром Сергій Федорович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Гром Сергій Федорович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Гром Сергій Федорович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Гром Сергій Федорович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Гром Сергій Федорович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Гром Сергій Федорович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Гром Сергій Федорович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Гром Сергій Федорович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Гром Сергій Федорович, а також перевіряємо, чи не включений Гром Сергій Федорович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Гром Сергій Федорович.