Гришко Микола Олексійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гришко Микола Олексійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 9 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Що знайдено про Гришко Микола Олексійович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Гришко Микола Олексійович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені адреси компаній?

Ми знайшли відомості про адреси компаній, до яких відноситься Гришко Микола Олексійович.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

В яких некомерційних організаціях бере участь Гришко Микола Олексійович?

Знайдено 1 некомерційну організацію, де значиться Гришко Микола Олексійович.

Які судові справи має Гришко Микола Олексійович?

Знайшли 6 судових засідань.

Є інформація про судимість Гришко Микола Олексійович?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Гришко Микола Олексійович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 6 судових засідань і Гришко Микола Олексійович є учасником судового процесу. Описання судових засідань: про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки; про визнання особи недієздатною та встановлення опіки; розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та інші

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Одруження-розлучення людини не публікуються у відкритих даних. Але знайдено 1 судова справа про розлучення. Судові справи - це відкрита інформація.

Чи є записи про державну службу Гришко Микола Олексійович?

Так, знайдені декларації державного службовця.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гришко Микола Олексійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Гришко Микола Олексійович відбувається за такими реєстрами

Гришко Микола Олексійович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Гришко Микола ОлексійовичВідсоток
Судові засідання66.67%
Громадська діяльність11.11%
Декларації чиновників або дані їх родичів22.22%

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Гришко Микола Олексійович

Досьє на Гришко Микола Олексійович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Гришко Микола Олексійович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Гришко Микола Олексійович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.