Гринчук Валентин Дмитрієвич

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гринчук Валентин Дмитрієвич: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Які дані знайдені про Гринчук Валентин Дмитрієвич?

Якщо шукаєте Гринчук Валентин Дмитрієвич, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Які судові справи має Гринчук Валентин Дмитрієвич?

Так, є 1 судова справа.

Яка інформація про судимість Гринчук Валентин Дмитрієвич?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Гринчук Валентин Дмитрієвич є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 1 судове засідання і Гринчук Валентин Дмитрієвич є учасником судового процесу. Предмети судових справ: про стягнення заборгованості з гринчука валентина дмитрівича

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Ми покажемо судові справи про стягнення заборгованості. Кількість цих справ: 1. Гринчук Валентин Дмитрієвич є стороною у справі.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гринчук Валентин Дмитрієвич, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Гринчук Валентин Дмитрієвич відбувається за такими реєстрами

Гринчук Валентин Дмитрієвич: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Гринчук Валентин ДмитрієвичВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Гринчук Валентин Дмитрієвич. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Гринчук Валентин Дмитрієвич, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Гринчук Валентин Дмитрієвич зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Гринчук Валентин Дмитрієвич.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Гринчук Валентин Дмитрієвич, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Гринчук Валентин Дмитрієвич. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Гринчук Валентин Дмитрієвич власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Гринчук Валентин Дмитрієвич.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Гринчук Валентин Дмитрієвич у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Гринчук Валентин Дмитрієвич заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Гринчук Валентин Дмитрієвич, а також перевіряємо, чи не включений Гринчук Валентин Дмитрієвич до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Гринчук Валентин Дмитрієвич.