Гоцуляк Юлії

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гоцуляк Юлії: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 18 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Гоцуляк Юлії

Сервіс знаходить інформацію про Гоцуляк Юлії у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Гоцуляк Юлії, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Гоцуляк Юлії?

Борги у Гоцуляк Юлії знайшлись. Сервіс показує 1 запис про борги у Гоцуляк Юлії.

Гоцуляк Юлії Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гоцуляк Юлії, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Гоцуляк

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Гоцуляк Юлії: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Гоцуляк ЮліїВідсоток
Записи про борги5.56%
Тексти судових рішень94.44%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Гоцуляк Юлії. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Стягувач
Гоцуляк Юлії Валеріївни
Боржник
Гоцуляк*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Куйбишевський районний відділ державної виконавчої служби міста Доне*****

Дослідження профілю Гоцуляк Юлії. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Гоцуляк Юлії, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Гоцуляк Юлії зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Гоцуляк Юлії.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Гоцуляк Юлії, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Гоцуляк Юлії. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Гоцуляк Юлії власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Гоцуляк Юлії.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Гоцуляк Юлії у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Гоцуляк Юлії заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Гоцуляк Юлії, а також перевіряємо, чи не включений Гоцуляк Юлії до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Гоцуляк Юлії.