Городецька Ростислава Любомирівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Городецька Ростислава Любомирівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 5 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Городецька Ростислава Любомирівна

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Городецька Ростислава Любомирівна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Городецька Ростислава Любомирівна?

Борги у Городецька Ростислава Любомирівна знайшлись. Сервіс показує 2 записи про борги у Городецька Ростислава Любомирівна.

Городецька Ростислава Любомирівна - учасник судових засідань?

Знайшли 3 судових засідання.

Городецька Ростислава Любомирівна - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Городецька Ростислава Любомирівна бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 3 судових засідання, де людина є стороною в справі. Предмети судових справ: видача судового наказу на суму 4648,88 грн.

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io
; видача судового наказу на суму 8350,88 грн.
означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io
; стягнення боргу
означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Ми покажемо судові справи про стягнення заборгованості. Кількість цих справ: 1. Городецька Ростислава Любомирівна є стороною у справі.

Городецька Ростислава Любомирівна має комунальні борги?

Маємо відомості про борги за комунальні послуги у виконавчих провадженнях.

Городецька Ростислава Любомирівна має виконавчі провадження?

Так, знайшли 2 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Городецька Ростислава Любомирівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Городецька Ростислава Любомирівна за наступними реєстрами

Аналітика записів щодо Городецька Ростислава Любомирівна

Стастистика записів щодо Городецька Ростислава ЛюбомирівнаВідсоток
Записи про борги40%
Судові засідання60%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Городецька Ростислава Любомирівна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Городецька Ростислава Любомирівна
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР *****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Суддя Рожнятівського рай*****
Категорія стягнення
документ, що не підпадає під згадані категорії
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Ігнатів Олекс*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
2914602*****
Боржник
Городецька Ростислава Любомирівна
Стягувач
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПО*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
рожнятів*****
Категорія стягнення
стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Борис Юлія*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@dl.if.dvs.g*****

Дослідження профілю Городецька Ростислава Любомирівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Городецька Ростислава Любомирівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Городецька Ростислава Любомирівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Городецька Ростислава Любомирівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Городецька Ростислава Любомирівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Городецька Ростислава Любомирівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Городецька Ростислава Любомирівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Городецька Ростислава Любомирівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Городецька Ростислава Любомирівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Городецька Ростислава Любомирівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Городецька Ростислава Любомирівна, а також перевіряємо, чи не включений Городецька Ростислава Любомирівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Городецька Ростислава Любомирівна.