Гордійчук Маріанна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гордійчук Маріанна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 14 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Гордійчук Маріанна

Scanbe.io агрегує дані про Гордійчук Маріанна з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Гордійчук Маріанна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Гордійчук Маріанна?

Так, має. Є інформація про 6 боргових записів, де фігурує Гордійчук Маріанна.

Чи є в звіті телефон Гордійчук Маріанна?

Так, є 5 записів з телефонами Гордійчук Маріанна.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 5 адрес в 2 областях України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

В базі податкових боргів знаходиться Гордійчук Маріанна?

Так, пошукова система знайшла 3 податкових борги. В записах містяться наступні суми боргів: 0,00495 тисяч гривень; 0,05388 тисяч гривень; 0,04893 тисяч гривень. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ВИЖНИЦЬКИЙ Р-Н); ГУ ДПС У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ВИЖНИЦЬКА ДПІ).

Гордійчук Маріанна - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 5 записів про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відомо, чи є судові справи у Гордійчук Маріанна?

Знайдено 1 запис в реєстрі судових засідань.

Є інформація про судимість Гордійчук Маріанна?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Гордійчук Маріанна є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Сканбі знайшов 1 судову справу, де Гордійчук Маріанна значиться стороною в справі. Предмети судових справ: про розірвання шлюбу

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Чи є відомості про розлучення Гордійчук Маріанна?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Гордійчук Маріанна має номер телефону?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Я знайду електронну пошту у звіті?

Так, ми знайшли 2 електронні пошти.

Чи є записи про державну службу Гордійчук Маріанна?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Гордійчук Маріанна має несплачені штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

Гордійчук Маріанна має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 3 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гордійчук Маріанна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Гордійчук

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Гордійчук Маріанна: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Гордійчук МаріаннаВідсоток
Записи про борги42.86%
Судові засідання7.14%
Декларації чиновників або дані їх родичів14.29%
Бізнес діяльність35.71%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Гордійчук Маріанна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Гордійчук Мар'яна Миколаївна
Стягувач
Управління патрульної поліції в Чернігівської області
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Управління патрульної поліції в Чернігівської області
Категорія стягнення
стягнення штрафів у сфері безпеки дорожнього руху у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Басілашвілі О*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_pc*****
Боржник
Гордійчук Мар'яна Миколаївна
Стягувач
Полк патрульної поліції в місті Біла Церква та Білоцерківського району
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Полк патрульної поліції в місті Біла Церква та Білоцерківського району
Категорія стягнення
стягнення штрафів у сфері безпеки дорожнього руху у справах про адміністративні правопорушення
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Потильчак Олекса*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info_pc*****
Стягувач
Гордійчук Мар'яна Миколаївна
Боржник
Гордійчук*****
Номер виконавчого провадження
*****
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
dvssar*****

Досьє на Гордійчук Маріанна. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Гордійчук Маріанна є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Гордійчук Маріанна, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Гордійчук Маріанна. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Гордійчук Маріанна у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Гордійчук Маріанна?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).