Гордейчук Любов

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гордейчук Любов: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Гордейчук Любов: відповіді на питання

Scanbe.io агрегує дані про Гордейчук Любов з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Гордейчук Любов. Повні дані доступні після отримання звіту.

Гордейчук Любов має борги?

Так. Є 2 записи про борги у Гордейчук Любов.

Я знайду персональну адресу людину?

Так, в звіті є персональні адреси Гордейчук Любов. В пошуковій системі знайдено 1 адреса в областях України. Ці дані доступні в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, адже запит до реєстру нерухомості робиться в реальному часі.

Ви знайшли адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Гордейчук Любов.

Які податкові борги має Гордейчук Любов?

Ми знайшли 2 записи про податкові борги. Список сум боргів: 0,04888 тисяч гривень; 0,09611 тисяч гривень. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ (М.УМАНЬ); ГУ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ УМАНСЬКА ДПІ (М.УМАНЬ).

Чи є Гордейчук Любов директором або засновником компанії?

Так, Гордейчук Любов значиться як директор або засновник в 1 компанії.

Гордейчук Любов - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 1 запис про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гордейчук Любов, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Гордейчук

Перевіряємо Гордейчук Любов за наступними реєстрами

Зібрано статистику за Гордейчук Любов

Стастистика записів щодо Гордейчук ЛюбовВідсоток
Записи про борги50%
Бізнес діяльність50%

Досьє на Гордейчук Любов. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Гордейчук Любов є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Гордейчук Любов, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Гордейчук Любов. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Гордейчук Любов у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Гордейчук Любов?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).