Головань Яків Іванович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Головань Яків Іванович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 01.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Головань Яків Іванович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Головань Яків Іванович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Головань Яків Іванович?

Борги у Головань Яків Іванович знайшлись. Сервіс показує 1 запис про борги у Головань Яків Іванович.

Відомо, чи є судові справи у Головань Яків Іванович?

Знайшли 1 судове засідання.

Є інформація про судимість Головань Яків Іванович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Головань Яків Іванович (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 1 судову справу, де Головань Яків Іванович значиться стороною в справі. Предмети судових справ: стягнення коштів

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Головань Яків Іванович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрали статистику записів по Головань Яків Іванович

Стастистика записів щодо Головань Яків ІвановичВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання33.33%
Тексти судових рішень33.33%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Головань Яків Іванович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Головань Яків Іванович
Стягувач
Семенець *****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Хорольський ра*****
Категорія стягнення
документ, що не підпадає під згадані категорії
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Виконавець
Сальнік Оксана*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info.dvs@*****

Досьє на Головань Яків Іванович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Головань Яків Іванович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Головань Яків Іванович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Головань Яків Іванович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Головань Яків Іванович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Головань Яків Іванович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).