Гаванюк Дмитро Богданович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гаванюк Дмитро Богданович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Є судові записи
  • Є декларації
  • та інше.

Питання-відповіді про Гаванюк Дмитро Богданович

Сервіс знаходить інформацію про Гаванюк Дмитро Богданович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Гаванюк Дмитро Богданович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Відомо, чи є судові справи у Гаванюк Дмитро Богданович?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Є інформація про судимість Гаванюк Дмитро Богданович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Гаванюк Дмитро Богданович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 1 судове засідання і Гаванюк Дмитро Богданович є учасником судового процесу. Предмети судових справ: керував т/з в стані алкогольного спяніння

Чи є записи про державну службу Гаванюк Дмитро Богданович?

Так, знайдені декларації державного службовця.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гаванюк Дмитро Богданович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Гаванюк Дмитро Богданович відбувається за такими реєстрами

Гаванюк Дмитро Богданович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Гаванюк Дмитро БогдановичВідсоток
Судові засідання50%
Декларації чиновників або дані їх родичів50%

Дослідження профілю Гаванюк Дмитро Богданович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Гаванюк Дмитро Богданович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Гаванюк Дмитро Богданович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Гаванюк Дмитро Богданович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Гаванюк Дмитро Богданович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Гаванюк Дмитро Богданович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Гаванюк Дмитро Богданович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Гаванюк Дмитро Богданович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Гаванюк Дмитро Богданович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Гаванюк Дмитро Богданович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Гаванюк Дмитро Богданович, а також перевіряємо, чи не включений Гаванюк Дмитро Богданович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Гаванюк Дмитро Богданович.