Гарькавенко Віктор Петрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Гарькавенко Віктор Петрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Що знайдено про Гарькавенко Віктор Петрович

Сканбі знайшов відомості про Гарькавенко Віктор Петрович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Гарькавенко Віктор Петровичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Гарькавенко Віктор Петрович є директором або засновником.

Чи є Гарькавенко Віктор Петрович директором або засновником компанії?

Так, Гарькавенко Віктор Петрович значиться як директор або засновник в 2 компаніях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Гарькавенко Віктор Петрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрали статистику записів по Гарькавенко Віктор Петрович

Стастистика записів щодо Гарькавенко Віктор ПетровичВідсоток
Бізнес діяльність100%

Дослідження профілю Гарькавенко Віктор Петрович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Гарькавенко Віктор Петрович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Гарькавенко Віктор Петрович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Гарькавенко Віктор Петрович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Гарькавенко Віктор Петрович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Гарькавенко Віктор Петрович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Гарькавенко Віктор Петрович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Гарькавенко Віктор Петрович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Гарькавенко Віктор Петрович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Гарькавенко Віктор Петрович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Гарькавенко Віктор Петрович, а також перевіряємо, чи не включений Гарькавенко Віктор Петрович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Гарькавенко Віктор Петрович.