Феник Михайло

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Феник Михайло: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 22 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Питання-відповіді про Феник Михайло

Сервіс знаходить інформацію про Феник Михайло у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Феник Михайло, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Феник Михайло має борги?

Так. Є 1 запис про борги у Феник Михайло.

Який номер телефону у Феник Михайло?

Звіт містить дані про номер телефону Феник Михайло.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 1 адреса в областях України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Є відомості про адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Феник Михайло.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Чи є Феник Михайло директором або засновником компанії?

Так, Феник Михайло значиться як директор або засновник в 4 компаніях.

Чи значиться Феник Михайло засновником або керівником некомерційної організації?

Так, ми знайшли 2 записи.

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 1 запис про підприємництво особи.

Відомо, чи є судові справи у Феник Михайло?

Так, є 10 судових справ.

Яка інформація про судимість Феник Михайло?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Феник Михайло бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 10 судових засідань, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: стягнення боргу за договором позики; заява про забезпечення позову або доказів; про відміну рішення та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення та інші

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Так, сервіс покаже 2 судових засідання, де предметом спору є стягнення заборгованості.

Феник Михайло має номер телефону?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Ви покажете електронні пошти людини?

Так, ми знайшли 1 електронну пошту.

Знайдені декларації державних службовців?

Так, є відомості про державну службу.

Феник Михайло знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Феник Михайло, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Феник

Перевірка Феник Михайло відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Феник Михайло

Стастистика записів щодо Феник МихайлоВідсоток
Записи про борги4.55%
Судові засідання45.45%
Громадська діяльність9.09%
Декларації чиновників або дані їх родичів13.64%
Бізнес діяльність22.73%
Тексти судових рішень4.55%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Феник Михайло. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Феник Михайло Степанович
Стягувач
Феник На*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Вітовський районний відділ державної виконавчої служби Головн*****

Досьє на Феник Михайло. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Феник Михайло є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Феник Михайло, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Феник Михайло. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Феник Михайло у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Феник Михайло?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).