Федишин Юрій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Федишин Юрій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 73 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Поширені питання про Федишин Юрій

Сервіс знаходить інформацію про Федишин Юрій у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Федишин Юрій, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Федишин Юрій?

Борги у Федишин Юрій знайшлись. Сервіс показує 28 записів про борги у Федишин Юрій.

Який телефон Федишин Юрій?

Телефон є в звіті. Кількість записів з телефонами: 6.

Федишин Юрій має адреси?

Так, знайшлося 9 персональних адрес. Адреси Федишин Юрій є в 4 регіонах України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Федишин Юрій.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Я знайду податкові борги Федишин Юрій?

Так, пошукова система знайшла 13 податкових боргів. В записах фігурують такі суми: 0,06757 тисяч гривень; 5E-5 тисяч гривень; 0,7035 тисяч гривень та інші. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДПС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН); СТРИЙСЬКА ОДПI (МИКОЛАЇВСЬКЕ ВIДДIЛЕННЯ); ГУ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН) та інші.

Чи є Федишин Юрій директором або засновником компанії?

Так, Федишин Юрій значиться як директор або засновник в 7 компаніях.

В яких некомерційних організаціях бере участь Федишин Юрій?

Знайдено 1 некомерційну організацію, де значиться Федишин Юрій.

Є інформація про підприємницьку діяльність Федишин Юрій?

Так, пошукова система знайшла 9 записів з реєстру осіб-підприємців.

Які судові справи має Федишин Юрій?

Особа є стороною в 26 судових справах.

Яка інформація про судимість Федишин Юрій?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Федишин Юрій бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайшли 26 судових засідань і Федишин Юрій є учасником судового процесу. Предмети судових справ: а/м щодо олексевича р.в. за ст. 124 купап; ч.1 ст.175 1 купап; за позовом федишина ю.ю., федишин в.ю. до чернятинської сільської ради про визнання права власності на житловий будинок та господарські будівлі в порядку спадкування за законом та інші

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Сімейний стан - конфіденційна інформація. Але Сканбі знайшов 2 судових засідання, де предметом справи є розлучення. Судові засідання дозволені для публікації.

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Так, сервіс покаже 3 судових засідання, де предметом спору є стягнення заборгованості.

Я дізнаюсь, який номер телефону у Федишин Юрій?

Сервіс знайшов відомості про телефонний номер у відкритих реєстрах.

Я знайду електронну пошту у звіті?

Так, ми знайшли 2 електронні пошти.

Відомо дані про державну службу особи Федишин Юрій?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Федишин Юрій має несплачені штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Федишин Юрій?

Ви побачите 6 записів про стягнення коштів Федишин Юрій у виконавчих провадженнях.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 15 записів.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Федишин Юрій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Федишин

Перевіряємо Федишин Юрій за наступними реєстрами

Аналітика записів щодо Федишин Юрій

Стастистика записів щодо Федишин ЮрійВідсоток
Записи про борги38.36%
Судові засідання35.62%
Громадська діяльність1.37%
Декларації чиновників або дані їх родичів2.74%
Бізнес діяльність21.92%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 15 виконавчих проваджень за прізвищем Федишин Юрій. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Федишин Юрій
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Рогатинський відділ державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської *****
Боржник
Федишин Юрій Васильович
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИ*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Цюрупинський ра*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Олешківський відділ державної виконавчої служби у Херсонському районі Херсонсько*****
Виконавець
Брязкало Ларис*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@cr*****
Боржник
Федишин Юрій Зіновійович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Рогатинський відділ державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської *****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Федишин Юрій

Досьє на Федишин Юрій включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Федишин Юрій, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Федишин Юрій, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.