Дронга Тетяна Андріївна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Дронга Тетяна Андріївна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є декларації
  • та інше.

Запитання-відповіді про Дронга Тетяна Андріївна

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Дронга Тетяна Андріївна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Є відомості про адреси компаній?

Ми знайшли відомості про адреси компаній, до яких відноситься Дронга Тетяна Андріївна.

Дронга Тетяна Андріївна має компанії?

Ми знайшли 1 запис, де людина є засновником або директором компанії.

Відомо, чи є судові справи у Дронга Тетяна Андріївна?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Є інформація про судимість Дронга Тетяна Андріївна?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Дронга Тетяна Андріївна є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайдено 1 судове засідання, де людина є стороною в справі. Описання судових засідань: про визнання права власності на спадкове майно

Відомо дані про державну службу особи Дронга Тетяна Андріївна?

Так, знайдені декларації державного службовця.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Дронга Тетяна Андріївна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Дронга Тетяна Андріївна

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Дронга Тетяна Андріївна

Стастистика записів щодо Дронга Тетяна АндріївнаВідсоток
Судові засідання33.33%
Декларації чиновників або дані їх родичів33.33%
Бізнес діяльність33.33%

Дослідження профілю Дронга Тетяна Андріївна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Дронга Тетяна Андріївна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Дронга Тетяна Андріївна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Дронга Тетяна Андріївна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Дронга Тетяна Андріївна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Дронга Тетяна Андріївна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Дронга Тетяна Андріївна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Дронга Тетяна Андріївна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Дронга Тетяна Андріївна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Дронга Тетяна Андріївна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Дронга Тетяна Андріївна, а також перевіряємо, чи не включений Дронга Тетяна Андріївна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Дронга Тетяна Андріївна.