Дробатковський Юрій

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Дробатковський Юрій: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Дробатковський Юрій

Сервіс знаходить інформацію про Дробатковський Юрій у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Дробатковський Юрій, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Дробатковський Юрій - учасник судових засідань?

Особа є стороною в 1 судовій справі.

Яка інформація про судимість Дробатковський Юрій?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Проте є дані про судові засідання, в яких Дробатковський Юрій бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайшли 1 судове засідання і Дробатковський Юрій є учасником судового процесу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Дробатковський Юрій, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Дробатковський

Перевіряємо Дробатковський Юрій за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Дробатковський Юрій

Стастистика записів щодо Дробатковський ЮрійВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Дробатковський Юрій. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Дробатковський Юрій, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Дробатковський Юрій зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Дробатковський Юрій.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Дробатковський Юрій, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Дробатковський Юрій. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Дробатковський Юрій власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Дробатковський Юрій.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Дробатковський Юрій у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Дробатковський Юрій заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Дробатковський Юрій, а також перевіряємо, чи не включений Дробатковський Юрій до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Дробатковський Юрій.