Довгополий Юрій Богданович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Довгополий Юрій Богданович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Довгополий Юрій Богданович

Scanbe.io агрегує дані про Довгополий Юрій Богданович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Довгополий Юрій Богданович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи має борги Довгополий Юрій Богданович?

Так, має. Є інформація про 2 боргових записи, де фігурує Довгополий Юрій Богданович.

Чи можливо побачити стягнення коштів Довгополий Юрій Богданович?

Так, ми знайшли 1 запис про стягнення коштів в реєстрі боржників

Довгополий Юрій Богданович має виконавчі провадження?

Так, знайдено 2 записи.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Довгополий Юрій Богданович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Довгополий Юрій Богданович

Довгополий Юрій Богданович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Довгополий Юрій БогдановичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Довгополий Юрій Богданович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Довгополий Юрій Богданович
Стягувач
ПУБЛІЧНЕ АКЦІО*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Тернопільський міс*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Відділ державної виконавчої служби у місті Тернополі Південно-Західного*****
Виконавець
Кузь Тереза*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info2@t*****
Боржник
Довгополий Юрій Богданович
Стягувач
Публічне акціо*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Тернопільський районний відділ державної виконавчої служби Голов*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Довгополий Юрій Богданович

Досьє на Довгополий Юрій Богданович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Довгополий Юрій Богданович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Довгополий Юрій Богданович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.