Дивинська Тамара Андріївна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Дивинська Тамара Андріївна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Дивинська Тамара Андріївна

Якщо шукаєте Дивинська Тамара Андріївна, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Дивинська Тамара Андріївна?

Борги у Дивинська Тамара Андріївна знайшлись. Сервіс показує 3 записи про борги у Дивинська Тамара Андріївна.

Які судові записи має Дивинська Тамара Андріївна?

Знайшли 1 судове засідання.

Є інформація про судимість Дивинська Тамара Андріївна?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Дивинська Тамара Андріївна (інформація публікується з 2015 року). Людина Дивинська Тамара Андріївна є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок залиття квартири

Дивинська Тамара Андріївна має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 3 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Дивинська Тамара Андріївна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Дивинська Тамара Андріївна

Стастистика записів щодо Дивинська Тамара АндріївнаВідсоток
Записи про борги75%
Судові засідання25%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Дивинська Тамара Андріївна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Дивинська Тамара Андріївна
Стягувач
Грень О*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Овруцький районний відділ державної виконавчої служби Головн*****
Боржник
Дивинська Тамара Андріївна
Стягувач
Головне територіальне*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Овруцький районний відділ державної виконавчої служби Головн*****
Боржник
Дивинська Тамара Андріївна
Стягувач
Грень О*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Овруцький районний відділ державної виконавчої служби Головн*****

Дослідження профілю Дивинська Тамара Андріївна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Дивинська Тамара Андріївна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Дивинська Тамара Андріївна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Дивинська Тамара Андріївна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Дивинська Тамара Андріївна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Дивинська Тамара Андріївна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Дивинська Тамара Андріївна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Дивинська Тамара Андріївна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Дивинська Тамара Андріївна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Дивинська Тамара Андріївна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Дивинська Тамара Андріївна, а також перевіряємо, чи не включений Дивинська Тамара Андріївна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Дивинська Тамара Андріївна.