Дитиненко Артем Володимирович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Дитиненко Артем Володимирович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 62 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 27.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Дитиненко Артем Володимирович

Якщо шукаєте Дитиненко Артем Володимирович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Дитиненко Артем Володимирович?

Борги у Дитиненко Артем Володимирович знайшлись. Сервіс показує 1 запис про борги у Дитиненко Артем Володимирович.

Ви знайшли адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Дитиненко Артем Володимирович є директором або засновником.

Я знайду компанії у Дитиненко Артем Володимирович?

Так. Є відомості про 1 компанію, де людина значиться засновником або директором.

Які некомерційні компанії очолює або є учасником Дитиненко Артем Володимирович?

Пошукова система показує 2 записи, де персона є учасником некомерційних організацій.

Які судові справи має Дитиненко Артем Володимирович?

Особа є стороною в 20 судових справах.

Яка інформація про судимість Дитиненко Артем Володимирович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Дитиненко Артем Володимирович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 20 судових засідань і Дитиненко Артем Володимирович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про визнання протиправною та скасування вимоги, зобовязання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди; визнання протиправною та скасування вимоги, зобовязання вчинити певні дії; про надання дозволу на зняття та реєстрацію місця проживання дитини без згоди матері та інші

Чи є відомості про розлучення Дитиненко Артем Володимирович?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Чи можливо побачити стягнення коштів Дитиненко Артем Володимирович?

Ви побачите 1 запис про стягнення коштів Дитиненко Артем Володимирович у виконавчих провадженнях.

Дитиненко Артем Володимирович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 1 запис в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Дитиненко Артем Володимирович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

За якими реєстрами перевіряємо Дитиненко Артем Володимирович

Аналітика записів щодо Дитиненко Артем Володимирович

Стастистика записів щодо Дитиненко Артем ВолодимировичВідсоток
Записи про борги1.61%
Судові засідання32.26%
Громадська діяльність3.23%
Бізнес діяльність1.61%
Тексти судових рішень61.29%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Дитиненко Артем Володимирович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Дитиненко Артем Володимирович
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Дарницький*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Шевченківський відділ державної виконавчої служби міста Харків Г*****
Виконавець
Приймак Юлія*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@sh*****

Дослідження профілю Дитиненко Артем Володимирович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Дитиненко Артем Володимирович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Дитиненко Артем Володимирович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Дитиненко Артем Володимирович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Дитиненко Артем Володимирович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Дитиненко Артем Володимирович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Дитиненко Артем Володимирович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Дитиненко Артем Володимирович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Дитиненко Артем Володимирович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Дитиненко Артем Володимирович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Дитиненко Артем Володимирович, а також перевіряємо, чи не включений Дитиненко Артем Володимирович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Дитиненко Артем Володимирович.