Датієнко Аліна Віталіївна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Датієнко Аліна Віталіївна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Запитання-відповіді про Датієнко Аліна Віталіївна

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Датієнко Аліна Віталіївна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Датієнко Аліна Віталіївна має телефон?

Дані про телефон є. Знайшли 1 запис, де є телефон Датієнко Аліна Віталіївна.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Датієнко Аліна Віталіївна. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 1 запис про підприємництво особи.

Датієнко Аліна Віталіївна - учасник судових засідань?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Яка інформація про судимість Датієнко Аліна Віталіївна?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Датієнко Аліна Віталіївна бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Датієнко Аліна Віталіївна є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: стягнення боргу

Чи знайдені судові справи про стягнення заборгованості?

Є 1 судова справа щодо стягнення боргу і Датієнко Аліна Віталіївна є учасником судового процесу.

Я знайду номер телефону Датієнко Аліна Віталіївна?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Датієнко Аліна Віталіївна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Датієнко Аліна Віталіївна за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Датієнко Аліна Віталіївна

Стастистика записів щодо Датієнко Аліна ВіталіївнаВідсоток
Судові засідання50%
Бізнес діяльність50%

Дослідження профілю Датієнко Аліна Віталіївна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Датієнко Аліна Віталіївна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Датієнко Аліна Віталіївна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Датієнко Аліна Віталіївна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Датієнко Аліна Віталіївна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Датієнко Аліна Віталіївна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Датієнко Аліна Віталіївна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Датієнко Аліна Віталіївна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Датієнко Аліна Віталіївна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Датієнко Аліна Віталіївна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Датієнко Аліна Віталіївна, а також перевіряємо, чи не включений Датієнко Аліна Віталіївна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Датієнко Аліна Віталіївна.