Чудін Василь Дмитрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Чудін Василь Дмитрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 13 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Чудін Василь Дмитрович

Scanbe.io агрегує дані про Чудін Василь Дмитрович з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Чудін Василь Дмитрович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Чудін Василь Дмитрович?

Так, знайдено 7 записів про борги, в яких значиться Чудін Василь Дмитрович.

Чудін Василь Дмитрович має телефон?

Дані про телефон є. Знайшли 1 запис, де є телефон Чудін Василь Дмитрович.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Чудін Василь Дмитрович. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Є дані про підприємництво?

Так, знайдено 1 запис про підприємницьку діяльність особи.

Які судові записи має Чудін Василь Дмитрович?

Знайшли 5 судових засідань.

Чудін Василь Дмитрович - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Чудін Василь Дмитрович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 5 судових засідань і Чудін Василь Дмитрович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: дрібне хуліганство; інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку; вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування та інші

Я дізнаюсь, який номер телефону у Чудін Василь Дмитрович?

Так, знайдено дані про телефон у відкритих даних. Доступно після придбання звіту. Зверніть увагу, телефоні номері доступні тільки з відкритих баз України.

Чудін Василь Дмитрович має штрафи?

Знайдено записи про штрафи у виконавчій службі.

В реєстрі боржників є стягнення коштів Чудін Василь Дмитрович?

Ви побачите 6 записів про стягнення коштів Чудін Василь Дмитрович у виконавчих провадженнях.

Чудін Василь Дмитрович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 7 записів в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Чудін Василь Дмитрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Чудін Василь

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрали статистику записів по Чудін Василь Дмитрович

Стастистика записів щодо Чудін Василь ДмитровичВідсоток
Записи про борги53.85%
Судові засідання38.46%
Бізнес діяльність7.69%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 7 виконавчих проваджень за прізвищем Чудін Василь Дмитрович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Чудін Василь Дмитрович
Стягувач
ГУ дФС у М*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
ГУ ДФС у М*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новобузький районний відділ державної виконавчої служби Головн*****
Виконавець
Буліч Уляна*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@nb*****
Боржник
Чудін Василь Дмитрович
Стягувач
ПАТ"П*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Новобузький рай*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новобузький відділ державної виконавчої служби у Баштанському районі Миколаївськ*****
Виконавець
Піскун Віталій*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@nb*****
Боржник
Чудін Василь Дмитрович
Стягувач
ПАТ"П*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Новобузький рай*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новобузький районний відділ державної виконавчої служби Головн*****
Виконавець
Станкевич Вади*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@nb*****

Дослідження профілю Чудін Василь Дмитрович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Чудін Василь Дмитрович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Чудін Василь Дмитрович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Чудін Василь Дмитрович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Чудін Василь Дмитрович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Чудін Василь Дмитрович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Чудін Василь Дмитрович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Чудін Василь Дмитрович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Чудін Василь Дмитрович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Чудін Василь Дмитрович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Чудін Василь Дмитрович, а також перевіряємо, чи не включений Чудін Василь Дмитрович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Чудін Василь Дмитрович.