Черняк Єва

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Черняк Єва: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 18 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 27.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є декларації
  • та інше.

Черняк Єва: відповіді на питання

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Черняк Єва. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Черняк Єва?

Так, знайдено 4 записи про борги, в яких значиться Черняк Єва.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Черняк Єва. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Я знайду податкові борги Черняк Єва?

Сканбі знайшов 4 податкових борги до податкової. Є борги з сумами: 0,01785 тисяч гривень; 0,04511 тисяч гривень; 0,11093 тисяч гривень та інші. Ці дані знайдені в податкових інспекціях: ГУ ДФС У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ДУБРОВИЦЬКИЙ Р-Н); ГУ ДПС У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ДУБРОВИЦЬКИЙ Р-Н) та інші.

Є інформація про підприємницьку діяльність Черняк Єва?

Так, пошукова система знайшла 1 запис з реєстру осіб-підприємців.

Які судові записи має Черняк Єва?

Людина є стороною в 5 судових справах в Україні.

Яка інформація про судимість Черняк Єва?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Черняк Єва (інформація публікується з 2015 року). Сканбі знайшов 5 судових справ, де Черняк Єва значиться стороною в справі. Описання судових засідань: заява про виправлення помилки у судовому рішенні; визнання дій протиправними, зобовязання вчинити певні дії; визнання дій протиправними, зобовязання вчинення певних дій

Чи є записи про державну службу Черняк Єва?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Черняк Єва, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Черняк

Перевіряємо Черняк Єва за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Черняк Єва

Стастистика записів щодо Черняк ЄваВідсоток
Записи про борги22.22%
Судові засідання27.78%
Декларації чиновників або дані їх родичів44.44%
Бізнес діяльність5.56%

Дослідження профілю Черняк Єва. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Черняк Єва, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Черняк Єва зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Черняк Єва.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Черняк Єва, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Черняк Єва. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Черняк Єва власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Черняк Єва.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Черняк Єва у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Черняк Єва заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Черняк Єва, а також перевіряємо, чи не включений Черняк Єва до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Черняк Єва.