Чередник Дмитро Юрійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Чередник Дмитро Юрійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 6 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Що знайдено про Чередник Дмитро Юрійович

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Чередник Дмитро Юрійович. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чередник Дмитро Юрійович має борги?

Так. Є 2 записи про борги у Чередник Дмитро Юрійович.

Чередник Дмитро Юрійович має адреси?

Так, знайшовся 1 персональний адрес. Адреси Чередник Дмитро Юрійович є в 1 регіоні України. Інформація доступна в повному звіті. Кількість адрес може бути більша, так як статистика на цій сторінці не враховує дані з реєстру нерухомості.

Ви знайшли відомості про підприємницьку діяльність?

Так, знайшли 1 запис про підприємництво особи.

Чередник Дмитро Юрійович - учасник судових засідань?

Так, є 1 судова справа.

Чередник Дмитро Юрійович - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Чередник Дмитро Юрійович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Чередник Дмитро Юрійович є учасником в 1 судовій справі. Предмети судових справ: стягнення заборгованості.

Є дані про суди щодо боргів?

Ми покажемо судові справи про стягнення заборгованості. Кількість цих справ: 1. Чередник Дмитро Юрійович є стороною у справі.

Чи є записи про державну службу Чередник Дмитро Юрійович?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

В реєстрах знаходяться записи про стягнення коштів людини?

Так, ми знайшли 2 записи про стягнення коштів в реєстрі боржників

Чередник Дмитро Юрійович має виконавчі провадження?

Так, знайдено 2 записи.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Чередник Дмитро Юрійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Чередник Дмитро Юрійович за наступними реєстрами

Зібрано статистику за Чередник Дмитро Юрійович

Стастистика записів щодо Чередник Дмитро ЮрійовичВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання16.67%
Декларації чиновників або дані їх родичів33.33%
Бізнес діяльність16.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Чередник Дмитро Юрійович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Чередник Дмитро Юрійович
Стягувач
АТ«Державни*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Кролевецький р*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Приватний викона*****
Виконавець
Закорко Вади*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
vikonav*****
Боржник
Чередник Дмитро Юрійович
Стягувач
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИС*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Кролевецький р*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Приватний викона*****
Виконавець
Закорко Вади*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
vikonav*****

Досьє на Чередник Дмитро Юрійович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Чередник Дмитро Юрійович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Чередник Дмитро Юрійович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Чередник Дмитро Юрійович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Чередник Дмитро Юрійович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Чередник Дмитро Юрійович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).