Чечель Олексій Васильович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Чечель Олексій Васильович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 272 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є e-mail адреси
  • та інше.

Поширені питання про Чечель Олексій Васильович

Сканбі знайшов відомості про Чечель Олексій Васильович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Чечель Олексій Васильовичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Чечель Олексій Васильович?

Так, знайдено 9 записів про борги, в яких значиться Чечель Олексій Васильович.

Я дізнаюсь телефон Чечель Олексій Васильович?

Так, пошукова система знайшла 1 запис, які містять телефон Чечель Олексій Васильович.

Чи є в звіті персональні адреси?

Знайдено 6 адрес в 2 областях України. Адреси доступні в звіті. Фактична кількість адрес може бути більша, дані на цій сторінці не враховують повні дані з реєстру нерухомості.

Знайдені адреси компаній?

Так, знайдені адреси компаній, де Чечель Олексій Васильович є директором або засновником.

Які податкові борги має Чечель Олексій Васильович?

Сканбі знайшов 8 податкових боргів до податкової. Є борги з сумами: 0,00105 тисяч гривень; 1,20105 тисяч гривень; 1,86046 тисяч гривень та інші. Інформація відноситься до наступних податкових установ: ГУ ДПС У М.КИЄВІ (СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н М.КИЄВА); ГУ ДФС У М.КИЄВІ (СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н М.КИЄВА) та інші.

Доступні відомості про компанії Чечель Олексій Васильович?

Сканбі знайшов 9 компаній. В цих записах людина є директором або засновником.

Є інформація про підприємницьку діяльність Чечель Олексій Васильович?

Так, пошукова система знайшла 3 записи з реєстру осіб-підприємців.

Які судові справи має Чечель Олексій Васильович?

Знайшли 4 судових засідання.

Яка інформація про судимість Чечель Олексій Васильович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Чечель Олексій Васильович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 4 судових засідання і Чечель Олексій Васильович є учасником судового процесу. Описання судових засідань: про визнання права власності; розірвання шлюбу; керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та інші

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Сімейний стан - конфіденційна інформація. Але Сканбі знайшов 1 судове засідання, де предметом справи є розлучення. Судові засідання дозволені для публікації.

Який номер телефону у Чечель Олексій Васильович?

Так, знайдено дані про телефон у відкритих даних. Доступно після придбання звіту. Зверніть увагу, телефоні номері доступні тільки з відкритих баз України.

Я побачу електронну пошту людини у звіті?

Так, ми знайшли 1 електронну пошту.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Чечель Олексій Васильович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрано статистику за Чечель Олексій Васильович

Стастистика записів щодо Чечель Олексій ВасильовичВідсоток
Записи про борги3.31%
Судові засідання1.47%
Бізнес діяльність4.41%
Тексти судових рішень90.81%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Чечель Олексій Васильович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Чечель Олексій Васильович
Стягувач
Зарічний *****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Зарічний відділ державної виконавчої служби у місті Суми Північно-*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Чечель Олексій Васильович

Досьє на Чечель Олексій Васильович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Чечель Олексій Васильович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Чечель Олексій Васильович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.