Борисенков Владислав

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Борисенков Владислав: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Борисенков Владислав

Сканбі шукає у відкритих базах України. Далі є частина інформаційних матеріалів про Борисенков Владислав. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Борисенков Владислав?

Так, знайдено 1 запис про борги, в яких значиться Борисенков Владислав.

Борисенков Владислав - учасник судових засідань?

Знайшли 2 судових засідання.

Борисенков Владислав - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Борисенков Владислав є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Людина Борисенков Владислав є учасником в 2 судових справах. Судові засідання були з такими предметами справ: про видачу судового наказу

Виконавчі провадження містять комунальні борги?

Сканбі має записи про виконавчі провадження, де предметом є комунальні борги.

Борисенков Владислав Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Борисенков Владислав, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Борисенков

Перевірка Борисенков Владислав відбувається за такими реєстрами

Зібрали статистику записів по Борисенков Владислав

Стастистика записів щодо Борисенков ВладиславВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання66.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Борисенков Владислав. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Борисенков Владислав Юрійович
Стягувач
КП Т*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Крюківський районний суд мі*****
Категорія стягнення
стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Крюківський відділ державної виконавчої служби у місті Кременчуці Кременчуцького району Полт*****
Виконавець
Захарченко На*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info.dvskr*****

Дослідження профілю Борисенков Владислав. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Борисенков Владислав, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Борисенков Владислав зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Борисенков Владислав.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Борисенков Владислав, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Борисенков Владислав. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Борисенков Владислав власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Борисенков Владислав.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Борисенков Владислав у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Борисенков Владислав заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Борисенков Владислав, а також перевіряємо, чи не включений Борисенков Владислав до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Борисенков Владислав.