Богута Григорій Іванович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Богута Григорій Іванович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Богута Григорій Іванович

Сканбі знайшов відомості про Богута Григорій Іванович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Богута Григорій Івановичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені записи про борги у Богута Григорій Іванович?

Борги у Богута Григорій Іванович знайшлись. Сервіс показує 1 запис про борги у Богута Григорій Іванович.

Є записи про штрафи?

Є записи про штрафи у виконавчих провадженнях.

Богута Григорій Іванович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Богута Григорій Іванович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Аналітика записів щодо Богута Григорій Іванович

Стастистика записів щодо Богута Григорій ІвановичВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Богута Григорій Іванович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Богута Григорій Іванович
Стягувач
де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
СР*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Роменський відділ державної виконавчої служби у Роменському районі Сумської обла*****
Виконавець
Сітак Ната*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
n.sitak@*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Богута Григорій Іванович

Досьє на Богута Григорій Іванович включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Богута Григорій Іванович, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Богута Григорій Іванович, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.