Богдан Петро Романович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Богдан Петро Романович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Що знайдено про Богдан Петро Романович

Сервіс знаходить інформацію про Богдан Петро Романович у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Богдан Петро Романович, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи знайдені борги у Богдан Петро Романович?

Так, знайдено 1 запис про борги, в яких значиться Богдан Петро Романович.

Богдан Петро Романович - учасник судових засідань?

Людина є стороною в 2 судових справах в Україні.

Богдан Петро Романович - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Богдан Петро Романович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 2 судових засідання і Богдан Петро Романович є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: стягнення заборгованості

Є дані про суди щодо боргів?

Є 2 судові справи щодо стягнення боргу і Богдан Петро Романович є учасником судового процесу.

Виконавчі провадження містять комунальні борги?

Сканбі має записи про виконавчі провадження, де предметом є комунальні борги.

Чи є особа в реєстрі боржників?

Так, знайдено 1 запис.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Богдан Петро Романович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Богдан Петро

Перевірка Богдан Петро Романович відбувається за такими реєстрами

Зібрано статистику за Богдан Петро Романович

Стастистика записів щодо Богдан Петро РомановичВідсоток
Записи про борги33.33%
Судові засідання66.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Богдан Петро Романович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Богдан Петро Романович
Стягувач
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИ*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Києво-Святошинсь*****
Категорія стягнення
стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Вишневий відділ державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської об*****
Виконавець
Власюк Леоні*****
email виконавця
info@ks*****

Дослідження профілю Богдан Петро Романович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Богдан Петро Романович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Богдан Петро Романович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Богдан Петро Романович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Богдан Петро Романович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Богдан Петро Романович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Богдан Петро Романович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Богдан Петро Романович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Богдан Петро Романович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Богдан Петро Романович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Богдан Петро Романович, а також перевіряємо, чи не включений Богдан Петро Романович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Богдан Петро Романович.