Бицюкіна Олена Русланівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Бицюкіна Олена Русланівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Які дані знайдені про Бицюкіна Олена Русланівна?

Сканбі знайшов відомості про Бицюкіна Олена Русланівна. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Бицюкіна Олена Русланівнави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

У Бицюкіна Олена Русланівна є суди?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Бицюкіна Олена Русланівна - судима людина?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Але ви можете побачити судові справи, в яких Бицюкіна Олена Русланівна є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 1 судове засідання і Бицюкіна Олена Русланівна є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про розірвання шлюбу

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Одруження-розлучення людини не публікуються у відкритих даних. Але знайдено 1 судова справа про розлучення. Судові справи - це відкрита інформація.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Бицюкіна Олена Русланівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Бицюкіна Олена Русланівна за наступними реєстрами

Зібрали статистику записів по Бицюкіна Олена Русланівна

Стастистика записів щодо Бицюкіна Олена РусланівнаВідсоток
Судові засідання100%

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Бицюкіна Олена Русланівна

Досьє на Бицюкіна Олена Русланівна включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Бицюкіна Олена Русланівна, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Бицюкіна Олена Русланівна, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.