Білизний Руслан

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Білизний Руслан: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 15 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Питання-відповіді про Білизний Руслан

Якщо шукаєте Білизний Руслан, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Білизний Руслан?

Так, ми знайшли 13 боргових записів у Білизний Руслан.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 1 адреса Білизний Руслан. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Є дані про підприємництво?

Так, знайдено 1 запис про підприємницьку діяльність особи.

Які судові записи має Білизний Руслан?

Людина є стороною в 1 судовій справі в Україні.

Білизний Руслан - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Білизний Руслан (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 1 судове засідання і Білизний Руслан є учасником судового процесу. Судові засідання були з такими предметами справ: про стягнення заборгованості

Сервіс покаже судові засідання про стягнення боргу?

Ми покажемо судові справи про стягнення заборгованості. Кількість цих справ: 1. Білизний Руслан є стороною у справі.

В реєстрах знаходяться записи про стягнення коштів людини?

Так, ми знайшли 11 записів про стягнення коштів в реєстрі боржників

Білизний Руслан Людина знаходиться в Єдиному реєстру боржників?

Так, знайдено 13 записів.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Білизний Руслан, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Білизний

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Аналітика записів щодо Білизний Руслан

Стастистика записів щодо Білизний РусланВідсоток
Записи про борги86.67%
Судові засідання6.67%
Бізнес діяльність6.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 13 виконавчих проваджень за прізвищем Білизний Руслан. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Білизний Руслан Анатолійович
Стягувач
Полтавське об'єднане упра*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Полтавський окруж*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Шевченківський відділ державної виконавчої служби міста Полтава Г*****
Виконавець
Корецька Окса*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info.dvsshe*****
Боржник
Білизний Руслан Анатолійович
Стягувач
Головне управл*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Головне управл*****
Категорія стягнення
стягнення коштів на користь держави
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Шевченківський відділ державної виконавчої служби міста Полтава Г*****
Виконавець
Корецька Окса*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info.dvsshe*****
Боржник
Білизний Руслан Анатолійович
Стягувач
Полтавське об'є*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
Полтавський о*****
Категорія стягнення
стягнення коштів
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Шевченківський відділ державної виконавчої служби міста Полтава Г*****
Виконавець
Філонюк Оле*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info.dvsshe*****

Досьє на Білизний Руслан. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Білизний Руслан є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Білизний Руслан, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Білизний Руслан. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Білизний Руслан у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Білизний Руслан?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).