Бернов Валерій Степанович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Бернов Валерій Степанович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 04.07.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є записи з телефонами
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Бернов Валерій Степанович

Якщо шукаєте Бернов Валерій Степанович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Бернов Валерій Степанович?

Так, ми знайшли 1 борговий запис у Бернов Валерій Степанович.

Який номер телефону у Бернов Валерій Степанович?

Звіт містить дані про номер телефону Бернов Валерій Степанович.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 2 адреси Бернов Валерій Степанович. Вони знайдені в 1 області України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Бернов Валерій Степанович - підприємець?

Так, Сканбі знайшов 2 записи про підприємництво з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Я знайду номер телефону Бернов Валерій Степанович?

Так, телефоні дані знайдені у відкритих базах. Вони доступні у повному звіті. Зверніть увагу, дані телефонів дозволено публікувати тільки в тих реєстрах, де людина повинна залишити свій контактний телефон.

Бернов Валерій Степанович має виконавчі провадження?

Сервіс знайшов 1 запис в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Бернов Валерій Степанович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Бернов Валерій Степанович за наступними реєстрами

Бернов Валерій Степанович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Бернов Валерій СтепановичВідсоток
Записи про борги33.33%
Бізнес діяльність66.67%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 1 виконавчих проваджень за прізвищем Бернов Валерій Степанович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Бернов Валерій Степанович
Стягувач
УПФУ у Прим*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Приморський відділ державної виконавчої служби міста Одеса Го*****

Досьє на Бернов Валерій Степанович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Бернов Валерій Степанович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Бернов Валерій Степанович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Бернов Валерій Степанович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Бернов Валерій Степанович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Бернов Валерій Степанович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).