Берднік Ольга Петрівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Берднік Ольга Петрівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • та інше.

Що знайдено про Берднік Ольга Петрівна

Scanbe.io агрегує дані про Берднік Ольга Петрівна з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Берднік Ольга Петрівна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Берднік Ольга Петрівна має компанії?

Ми знайшли 2 записи, де людина є засновником або директором компанії.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Берднік Ольга Петрівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Берднік Ольга Петрівна

Стастистика записів щодо Берднік Ольга ПетрівнаВідсоток
Бізнес діяльність100%

Дослідження профілю Берднік Ольга Петрівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Берднік Ольга Петрівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Берднік Ольга Петрівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Берднік Ольга Петрівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Берднік Ольга Петрівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Берднік Ольга Петрівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Берднік Ольга Петрівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Берднік Ольга Петрівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Берднік Ольга Петрівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Берднік Ольга Петрівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Берднік Ольга Петрівна, а також перевіряємо, чи не включений Берднік Ольга Петрівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Берднік Ольга Петрівна.