Бєлай Валентин Валерійович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Бєлай Валентин Валерійович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 03.07.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Запитання-відповіді про Бєлай Валентин Валерійович

Сканбі знайшов відомості про Бєлай Валентин Валерійович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Бєлай Валентин Валерійовичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Я зможу подивитись судові засідання за аліментами?

Так. Знайдено 1 запис в судових засіданнях про аліменти.

Є відомості про судові засідання у Бєлай Валентин Валерійович?

Знайшли 1 судове засідання.

Є інформація про судимість Бєлай Валентин Валерійович?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Бєлай Валентин Валерійович бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Бєлай Валентин Валерійович є учасником в 1 судовій справі. Предмети судових справ: спори, що виникають із сімейних правовідносин про стягнення аліментів

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Бєлай Валентин Валерійович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевірка Бєлай Валентин Валерійович відбувається за такими реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Бєлай Валентин Валерійович

Стастистика записів щодо Бєлай Валентин ВалерійовичВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Бєлай Валентин Валерійович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Бєлай Валентин Валерійович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Бєлай Валентин Валерійович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Бєлай Валентин Валерійович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Бєлай Валентин Валерійович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Бєлай Валентин Валерійович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Бєлай Валентин Валерійович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Бєлай Валентин Валерійович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Бєлай Валентин Валерійович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Бєлай Валентин Валерійович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Бєлай Валентин Валерійович, а також перевіряємо, чи не включений Бєлай Валентин Валерійович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Бєлай Валентин Валерійович.