Бабкін Ігор Олександрович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Бабкін Ігор Олександрович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 23 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • та інше.

Питання-відповіді про Бабкін Ігор Олександрович

Якщо шукаєте Бабкін Ігор Олександрович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Знайдені адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Бабкін Ігор Олександрович.

Доступні відомості про компанії Бабкін Ігор Олександрович?

Сканбі знайшов 2 компанії. В цих записах людина є директором або засновником.

Які судові записи має Бабкін Ігор Олександрович?

Знайдено 1 запис в реєстрі судових засідань.

Є інформація про судимість Бабкін Ігор Олександрович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Бабкін Ігор Олександрович (інформація публікується з 2015 року). Знайшли 1 судове засідання і Бабкін Ігор Олександрович є учасником судового процесу. Описання судових засідань: про встановлення фактів проживання подружжя однією сім єю без реєстрації шлюбу та прийняття спадщини, визнання права спільної сумісної власності подружжя на спільно нажите майно, поділ спільного майна подружжя, визнання права власності на спадкове майно та його поділ

Є дані про судові справи щодо розлучення?

Дані про сімейний стан захищені для публікації. Але ми знайшли інформацію про суди щодо розлучення. Судові справи можна публікувати. Кількість судів: 1.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Бабкін Ігор Олександрович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Бабкін Ігор

Перевіряємо Бабкін Ігор Олександрович за наступними реєстрами

Аналітика записів щодо Бабкін Ігор Олександрович

Стастистика записів щодо Бабкін Ігор ОлександровичВідсоток
Судові засідання4.35%
Бізнес діяльність8.7%
Тексти судових рішень86.96%

Дослідження профілю Бабкін Ігор Олександрович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Бабкін Ігор Олександрович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Бабкін Ігор Олександрович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Бабкін Ігор Олександрович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Бабкін Ігор Олександрович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Бабкін Ігор Олександрович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Бабкін Ігор Олександрович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Бабкін Ігор Олександрович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Бабкін Ігор Олександрович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Бабкін Ігор Олександрович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Бабкін Ігор Олександрович, а також перевіряємо, чи не включений Бабкін Ігор Олександрович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Бабкін Ігор Олександрович.