Бабак Ліля Геннадіївна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Бабак Ліля Геннадіївна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 6 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Бабак Ліля Геннадіївна

Сервіс знаходить інформацію про Бабак Ліля Геннадіївна у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Бабак Ліля Геннадіївна, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Бабак Ліля Геннадіївна?

Так, ми знайшли 6 боргових записів у Бабак Ліля Геннадіївна.

Бабак Ліля Геннадіївна має виконавчі провадження?

Так, знайшли 6 записів в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Бабак Ліля Геннадіївна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Бабак Ліля

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Бабак Ліля Геннадіївна

Стастистика записів щодо Бабак Ліля ГеннадіївнаВідсоток
Записи про борги100%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 6 виконавчих проваджень за прізвищем Бабак Ліля Геннадіївна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Стягувач
Бабак Ліля Геннадіївна
Боржник
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВ*****
ЄДРПОУ боржника
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіров*****
Стягувач
Бабак Лілія Геннадівна
Боржник
ДП "Кі*****
ЄДРПОУ боржника
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служ*****
Стягувач
Бабак Лілія Геннадіївна
Боржник
КОМУНАЛЬНЕ ПІ*****
ЄДРПОУ боржника
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіров*****

Які дані ми перевіряємо при складанні досьє на Бабак Ліля Геннадіївна

Досьє на Бабак Ліля Геннадіївна включає пошук інформації у різних реєстрах. Досліджуємо реєстр нерухомості на предмет наявності майна на ім'я Бабак Ліля Геннадіївна, включаючи тип майна, його характеристики та історію реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень. Аналізуємо реєстр ФОП для знаходження контактної інформації та реєстрації Бабак Ліля Геннадіївна, реєстр юридичних осіб для визначення його бізнес-інтересів, судові рішення, єдиний реєстр боржників для виявлення фінансових зобов'язань, а також реєстри МВС щодо розшуку осіб та безвісно зниклих. Крім того, ми використовуємо більше 20 інших реєстрів для отримання повної картини.