Аушев Иван Владимирович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Аушев Иван Владимирович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 02.07.2026
  • Є декларації
  • та інше.

Питання-відповіді про Аушев Иван Владимирович

Якщо шукаєте Аушев Иван Владимирович, подивіться частину даних зі звіту нижче. Це пошуковий результат з відкритих реєстрів України. Повні дані доступні після отримання звіту.

Відомо дані про державну службу особи Аушев Иван Владимирович?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Аушев Иван Владимирович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Це не та особа, яку ви шукаєте?

Перегляньте всіх осіб з ім’ям Аушев Иван

Перевірка Аушев Иван Владимирович відбувається за такими реєстрами

Аушев Иван Владимирович: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Аушев Иван ВладимировичВідсоток
Декларації чиновників або дані їх родичів100%

Дослідження профілю Аушев Иван Владимирович. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Аушев Иван Владимирович, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Аушев Иван Владимирович зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Аушев Иван Владимирович.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Аушев Иван Владимирович, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Аушев Иван Владимирович. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Аушев Иван Владимирович власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Аушев Иван Владимирович.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Аушев Иван Владимирович у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Аушев Иван Владимирович заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Аушев Иван Владимирович, а також перевіряємо, чи не включений Аушев Иван Владимирович до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Аушев Иван Владимирович.