Андрушенко Сергій Вікторович

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Андрушенко Сергій Вікторович: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 8 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 29.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Андрушенко Сергій Вікторович

Сканбі знайшов відомості про Андрушенко Сергій Вікторович. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Андрушенко Сергій Вікторовичви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Андрушенко Сергій Вікторович?

Так, ми знайшли 3 боргових записи у Андрушенко Сергій Вікторович.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 1 справа в судових засіданнях про аліменти.

Андрушенко Сергій Вікторович - учасник судових засідань?

Знайдено 4 записи в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Андрушенко Сергій Вікторович?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Але ви можете побачити судові справи, в яких Андрушенко Сергій Вікторович є учасником. Дані доступні з 2015 року, вони законні та легальні. Знайшли 4 судових засідання і Андрушенко Сергій Вікторович є учасником судового процесу. Предмети судових справ: про збільшення розміру аліментів; розірвання шлюбу; дтп

Є дані про розлучення?

Сімейний стан - конфіденційна інформація. Але Сканбі знайшов 1 судове засідання, де предметом справи є розлучення. Судові засідання дозволені для публікації.

Андрушенко Сергій Вікторович знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 3 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Андрушенко Сергій Вікторович, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Перевіряємо Андрушенко Сергій Вікторович за наступними реєстрами

Зібрано статистику за Андрушенко Сергій Вікторович

Стастистика записів щодо Андрушенко Сергій ВікторовичВідсоток
Записи про борги37.5%
Судові засідання50%
Тексти судових рішень12.5%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Андрушенко Сергій Вікторович. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Андрушенко Сергій Вікторович
Стягувач
Новокаховська об'*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новокаховський міський відділ державної виконавчої служби Голо*****
Боржник
Андрушенко Сергій Вікторович
Стягувач
Андрушенк*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новокаховський відділ державної виконавчої служби у Каховському районі Херсонськ*****
Боржник
Андрушенко Сергій Вікторович
Стягувач
Держа*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Новокаховський міський відділ державної виконавчої служби Голо*****

Досьє на Андрушенко Сергій Вікторович. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Андрушенко Сергій Вікторович є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Андрушенко Сергій Вікторович, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Андрушенко Сергій Вікторович. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Андрушенко Сергій Вікторович у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Андрушенко Сергій Вікторович?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).