Анагбогу Світлана

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Анагбогу Світлана: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдені дані серед відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Анагбогу Світлана: відповіді на питання

Сканбі знайшов відомості про Анагбогу Світлана. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Анагбогу Світланави знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Анагбогу Світлана - учасник судових засідань?

Особа є стороною в 1 судовій справі.

Є інформація про судимість Анагбогу Світлана?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Анагбогу Світлана бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Людина Анагбогу Світлана є учасником в 1 судовій справі. Судові засідання були з такими предметами справ: про визнання особи безвісно відсутньою

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Анагбогу Світлана, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Анагбогу

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Анагбогу Світлана

Стастистика записів щодо Анагбогу СвітланаВідсоток
Судові засідання100%

Дослідження профілю Анагбогу Світлана. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Анагбогу Світлана, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Анагбогу Світлана зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Анагбогу Світлана.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Анагбогу Світлана, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Анагбогу Світлана. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Анагбогу Світлана власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Анагбогу Світлана.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Анагбогу Світлана у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Анагбогу Світлана заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Анагбогу Світлана, а також перевіряємо, чи не включений Анагбогу Світлана до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Анагбогу Світлана.