Александрова Олена Станіславівна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Александрова Олена Станіславівна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 116 записів серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є записи з адресами
  • Є судові записи
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є судові рішення
  • Є виконавчі провадження
  • Є декларації
  • та інше.

Що знайдено про Александрова Олена Станіславівна

Сервіс знаходить інформацію про Александрова Олена Станіславівна у відкритих джерелах. Список реєстрів є нижче на цій сторінці. Далі ми зібрали відповіді на поширені запитання про Александрова Олена Станіславівна, які можна дізнатись із зібраної інформації. Повні дані доступні після отримання звіту.

Александрова Олена Станіславівна має борги?

Так. Є 3 записи про борги у Александрова Олена Станіславівна.

Шукаю адресу, вони є в звіті?

Так. Є 2 адреси Александрова Олена Станіславівна. Вони знайдені в 2 областях України. Список адрес доступний у звіті. Адрес може бути більше, бо ця сторінка не враховує дані з реєстру нерухомості.

Є відомості про адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Александрова Олена Станіславівна.

Які податкові борги має Александрова Олена Станіславівна?

Так, знайдено 1 податковий борг. В записах фігурують такі суми: 0,16394 тисяч гривень. Записи знайдені в таких податкових органах: ГУ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ(М.СЛОВ'ЯНСЬК).

Доступні відомості про компанії Александрова Олена Станіславівна?

Сканбі знайшов 1 компанію. В цих записах людина є директором або засновником.

Які некомерційні компанії очолює або є учасником Александрова Олена Станіславівна?

Пошукова система показує 2 записи, де персона є учасником некомерційних організацій.

Є інформація про підприємницьку діяльність Александрова Олена Станіславівна?

Так, пошукова система знайшла 2 записи з реєстру осіб-підприємців.

Відомо, чи є судові справи у Александрова Олена Станіславівна?

Особа є стороною в 7 судових справах.

Александрова Олена Станіславівна - судима людина?

Відомості про судимість - це приватна інформація, яку не можна розповсюджувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Александрова Олена Станіславівна бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Сканбі знайшов 7 судових справ, де Александрова Олена Станіславівна значиться стороною в справі. Описання судових засідань: інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб); справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою; заява про відновлення втраченого провадження та інші

Знайдені декларації державних службовців?

Так, ми знайшли декларації посадовців.

Александрова Олена Станіславівна знаходиться в реєстрі боржників?

Так, знайшли 2 записи в виконавчих провадженнях.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Александрова Олена Станіславівна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Александрова Олена Станіславівна: статистика записів у відкритих реєстрах

Стастистика записів щодо Александрова Олена СтаніславівнаВідсоток
Записи про борги2.59%
Судові засідання6.03%
Громадська діяльність1.72%
Декларації чиновників або дані їх родичів0.86%
Бізнес діяльність2.59%
Тексти судових рішень86.21%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 2 виконавчих проваджень за прізвищем Александрова Олена Станіславівна. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Александрова Олена Станіславівна
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Слов'янський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Г*****
Боржник
Александрова Олена Станіславівна
Стягувач
Де*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Слов'янський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Г*****

Дослідження профілю Александрова Олена Станіславівна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Александрова Олена Станіславівна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Александрова Олена Станіславівна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Александрова Олена Станіславівна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Александрова Олена Станіславівна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Александрова Олена Станіславівна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Александрова Олена Станіславівна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Александрова Олена Станіславівна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Александрова Олена Станіславівна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Александрова Олена Станіславівна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Александрова Олена Станіславівна, а також перевіряємо, чи не включений Александрова Олена Станіславівна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Александрова Олена Станіславівна.