Ахбаш Світлана Миколаївна

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Ахбаш Світлана Миколаївна: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 2 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Є дані про бізнес-діяльність
  • Є декларації
  • та інше.

Відповіді на поширені питання про Ахбаш Світлана Миколаївна

Scanbe.io агрегує дані про Ахбаш Світлана Миколаївна з відкритих джерел України. Нижче ми зібрали відповіді на поширені питання про людину на ім'я Ахбаш Світлана Миколаївна. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли адреси компаній?

Знайдені адреси компаній, до який має відношення особа Ахбаш Світлана Миколаївна.

Ахбаш Світлана Миколаївна має компанії?

Ми знайшли 1 запис, де людина є засновником або директором компанії.

Відомо дані про державну службу особи Ахбаш Світлана Миколаївна?

Так, є відомості про державну службу.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Ахбаш Світлана Миколаївна, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук записів у відкритих реєстрах України

Зібрано статистику за Ахбаш Світлана Миколаївна

Стастистика записів щодо Ахбаш Світлана МиколаївнаВідсоток
Декларації чиновників або дані їх родичів50%
Бізнес діяльність50%

Дослідження профілю Ахбаш Світлана Миколаївна. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Ахбаш Світлана Миколаївна, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Ахбаш Світлана Миколаївна зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Ахбаш Світлана Миколаївна.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Ахбаш Світлана Миколаївна, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Ахбаш Світлана Миколаївна. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Ахбаш Світлана Миколаївна власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Ахбаш Світлана Миколаївна.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Ахбаш Світлана Миколаївна у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Ахбаш Світлана Миколаївна заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Ахбаш Світлана Миколаївна, а також перевіряємо, чи не включений Ахбаш Світлана Миколаївна до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Ахбаш Світлана Миколаївна.