Агальцева Наталія

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Агальцева Наталія: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 3 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 30.06.2026
  • Є судові записи
  • та інше.

Які дані знайдені про Агальцева Наталія?

Сканбі знайшов відомості про Агальцева Наталія. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Агальцева Наталіяви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Чи були суди за справами щодо аліментів?

Знайшлося 2 справи в судових засіданнях про аліменти.

Які судові справи має Агальцева Наталія?

Знайшли 3 судових засідання.

Є інформація про судимість Агальцева Наталія?

Судимість - це конфіденційна інформація, її заборонено публікувати. Проте є дані про судові засідання, в яких Агальцева Наталія бере участь. Інформація про суди відкрита з 2015 року, її можна легально переглядати. Знайдено 3 судових засідання, де людина є стороною в справі. Судові засідання були з такими предметами справ: про стяггнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей

означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io
; про розірвання шлюбу
означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io
; про стягнення аліментів на утримання дружини,з якою проживають діти до досягнення молодшою дитиною трирічного віку
означає, що саме суд повинен розглянути та щодо чого винести рішення примітка від scanbe.io

Чи є відомості про розлучення Агальцева Наталія?

Одруження-розлучення людини не публікуються у відкритих даних. Але знайдено 1 судова справа про розлучення. Судові справи - це відкрита інформація.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Агальцева Наталія, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Агальцева

В яких відкритих базах ми шукаємо?

Зібрано статистику за Агальцева Наталія

Стастистика записів щодо Агальцева НаталіяВідсоток
Судові засідання100%

Досьє на Агальцева Наталія. Що ми перевіряємо:

Перевіряємо збіги в реєстрі нерухомості. Якщо Агальцева Наталія є в реєстрі, то ми зайдемо дані про нерухомість (будинок, квартиру, землю), та її параметри (площа, дата реєстрації тощо), а також чи є обтяження (арешт) майна.

Реєстр ФОПів. База даних підприємців. Тут шукаємо контактний номер телефону та адресу реєстрації за прізвищем Агальцева Наталія, а також вид діяльності. Всього по Україні більше 5 млн. записів.

Реєстр юридичних осіб. Перевіряємо, чи має бізнес Агальцева Наталія. Знайдемо дані про засновників та директорів. Контактні дані, види діяльності.

Судові рішення. Наприклад, чи фігурує Агальцева Наталія у цивільних справах (розлучення, майнові спори), борги та кримінальні справи.

Єдиний реєстр боржників. Перевірка боргів людини. Чи має борги по штрафам, аліментам та іншим боргам Агальцева Наталія?

Розшук людей. База МВС про осіб, які переховуються від органів державної влади.

Безвісті зниклі. База МВС про осіб, яких оголосили безвісно зниклими.

Та ще больше 20 реєстрів (бізнес, політична діяльність, державна та благодійна діяльність, тощо).