Абултоіров Зенур

Боржники, суди, розшук, порушення, адреси, телефони, підприємницька та професійна діяльність, інше.

За ПІБ людини перевіряємо:
  • Борги людини (Виконавчі провадження)
  • Нерухомість (квартири, будинки, земля; а також записи про іпотеку, арешти, договори оренди землі (за наявності))
  • Чи є у розшуку (МВС, СБУ)
  • Чи є людина ФОП (діючий/закритий)
  • Чи є людина засновником, директором компанії
  • Судові справи (цивільні - стягнення заборгованості, сімейні спори; кримінальні справи; адміністративні правопорушення - ДТП, порушення податкового законодавства і т.д.)
  • Декларації публічних службовців
Введіть прізвище, ім’я та по батькові (українською мовою), виберіть регіон та натисніть “ЗНАЙТИ”, щоб перевірити дані.
Пошук в реєстрах здійснюється за ПІБ, тому пошук може знайти дані різних людей, у яких співпадають прізвище, ім’я та по батькові.
Поле “Прізвище” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “Ім'я” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
Це поле обов'язкове для заповнення
Поле “По батькові” має містити не менше 2 символів та не включати спецсимволи
За податковим номером уточнюється нерухомість (ДРРП) і дані з ЄДР
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Перевірити штрафи ПДР:
Податковий номер повинен містити 10 цифр
Це поле обов'язкове для заповнення
Невірний формат
Це поле обов'язкове для заповнення
Звіт включає пошук серед 50+ державних реєстрів України. Пошук законний та легальний.
Ваші звіти ніхто не побачить. Всі запити конфіденційні та захищені.
Сповіщення про оновлення

Сповіщення про оновлення

І ми повідомимо вас, щойно з’являться нові дані.

Наразі ми можемо відслідковувати оновлення за запитом: ПІБ та регіон, по всім реєстрам, окрім нерухомості, штрафів ПДР та текстів судових рішень.

Абултоіров Зенур: звіт

- пошук боргів, аліментів, адрес та інших записів у відкритих даних.

Знайдено 4 записи серед відкритих баз даних. Звіт включає інформацію з відкритих реєстрів України.

  • Оновлення реєстрів 28.06.2026
  • Знайдені записи про борги
  • Є судові записи
  • Є виконавчі провадження
  • та інше.

Поширені питання про Абултоіров Зенур

Сканбі знайшов відомості про Абултоіров Зенур. Зібрали записи з відкритих джерел. Деякі відповіді про Абултоіров Зенурви знайдете нижче. Повні дані доступні після отримання звіту.

Ви знайшли борги у Абултоіров Зенур?

Так, ми знайшли 3 боргових записи у Абултоіров Зенур.

Абултоіров Зенур - учасник судових засідань?

Знайдено 1 запис в реєстрі судових засідань.

Яка інформація про судимість Абултоіров Зенур?

Дані про судимість людини - це заборонена інформація. Однак, є можливість законно переглядати судові справи, учасником яких є Абултоіров Зенур (інформація публікується з 2015 року). Людина Абултоіров Зенур є учасником в 1 судовій справі. Предмети судових справ: про видачу судового наказу на стягнення заборгованості за послуги з постачання електричної енергії

Є дані про суди щодо боргів?

Є 1 судова справа щодо стягнення боргу і Абултоіров Зенур є учасником судового процесу.

Є записи про штрафи?

Знайшли відомості про штрафи в реєстрі боржників.

Абултоіров Зенур знаходиться в реєстрі боржників?

Сервіс знайшов 3 записи в реєстрі боржників.

Відповіді можуть містити частину даних, які є в записах. Для перегляду повних даних за запитом Абултоіров Зенур, натисніть “Відкрити звіт”, або введіть прізвище ім'я по батькові та регіон і натисніть Знайти на цій сторінці. Кількість збігів може відрізнятись від даних на цій сторінці по причині оновлення реєстрів.

Пошук інших людей з цим прізвищем

Список всіх осіб з прізвищем Абултоіров

Перевіряємо Абултоіров Зенур за наступними реєстрами

Зібрана аналітика за прізвищем ім’ям Абултоіров Зенур

Стастистика записів щодо Абултоіров ЗенурВідсоток
Записи про борги75%
Судові засідання25%

Записи про виконавчі провадження

Знайшлось 3 виконавчих проваджень за прізвищем Абултоіров Зенур. Провадження можуть стосуватись боргів, кредитів, аліментів тощо. Приклади таких записів нижче. Повний список проваджень доступний після отримання звіту.

Виконавчі провадження
Боржник
Абултоіров Зенур Хусейнович
Стягувач
ВПП в АР Кр*****
Номер виконавчого провадження
*****
Документ виданий
ВПП в АР К*****
Категорія стягнення
стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
Назва установи, що виконує провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Генічеський відділ державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонсько*****
Виконавець
Лавренко Михайл*****
Телефон виконавця
*****
email виконавця
info@gn*****
Боржник
Абултоіров Зенур Хусеїнович
Стягувач
ВПП в АРК*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Генічеський районний відділ державної виконавчої служби Голов*****
Боржник
Абултоіров Зенур Хусейнович
Стягувач
Виконавчий ком*****
ЄДРПОУ стягувача
*****
Номер виконавчого провадження
*****
Стан виконавчого провадження
*****
Організація
Генічеський відділ державної виконавчої служби у Генічеському районі Херсонсько*****

Дослідження профілю Абултоіров Зенур. Дані для аналізу:

У реєстрі нерухомості ми шукаємо Абултоіров Зенур, щоб з'ясувати, чи є власність. Якщо Абултоіров Зенур зареєстрований, ми дізнаємося деталі про його нерухомість - чи то будинок, квартира чи земельна ділянка. Це включає такі параметри, як площа, дата реєстрації, а також перевіряємо наявність обтяжень, наприклад арешту майна Абултоіров Зенур.

В реєстрі ФОПів ми шукаємо Абултоіров Зенур, аби виявити контактний номер телефону та адресу реєстрації, а також вид діяльності Абултоіров Зенур. Ця база містить понад 5 млн. записів по всій Україні. У реєстрі юридичних осіб перевіряємо, чи має Абултоіров Зенур власний бізнес. Ми знайдемо інформацію про засновників та директорів, а також відомості про бізнес-активності Абултоіров Зенур.

У судових рішеннях ми перевіряємо, чи згадується Абултоіров Зенур у цивільних справах, таких як розлучення або майнові спори, борги, а також у кримінальних справах.

В Єдиному реєстрі боржників знайдемо, чи має Абултоіров Зенур заборгованості, такі як штрафи, аліменти чи інші борги.

У базі МВС про осіб, що переховуються від правоохоронних органів, сервіс шукає Абултоіров Зенур, а також перевіряємо, чи не включений Абултоіров Зенур до списку безвісти зниклих.

Існує понад 20 інших реєстрів, включаючи бізнес, політичну діяльність, державну та благодійну діяльність, де ми можемо знайти інформацію про Абултоіров Зенур.